O firmie

Witamy

Witamy na stronie firmy Akademia Transportu Jan Rusek. Działamy na rynku Polski od wielu lat. Siedziba naszej firmy znajduje się w Rzeszowie. Podstawowym zakresem naszej są szkolenia dla transportu, oraz BHP.

Zapewniamy terminowość oraz wysoką jakość naszych usług przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Podczas wszystkich lat działalności nasza firma zrealizowała szereg usług, zlecanych przez klientów. Jesteśmy przedsiębiorstwem solidym i rzetelnym.

Wieloletnie doświadczenie

Doświadczenie i bardzo szeroka wiedza to nasze największe atuty w branży. Naszą misją jest umożliwienie zgłaszającym się do nas osobom nabycie lub pomoc w podniesieniu uprawnień w zakresie możliwości prowadzenia różnego rodzaju pojazdów.

Przeprowadzamy także szkolenia okresowe, BHP oraz szkolenia na kwalifikacje wstępne. Posiadanie tak bogatej oferty jest możliwe tylko dzięki zatrudnianiu wyłącznie specjalistów z najwyższej półki, posiadaniu nowoczesnej floty, która spełnia wszystkie standardy techniczne, a także indywidualnemu podejściu do każdego klienta. To właśnie wszystkie osoby, które dzięki nam nabyły odpowiednie uprawnienia lub ukończyły kurs, są naszą największą wartością, a zarazem atutem.

Możliwość skutecznego przygotowania wszystkich zgłaszających się do nas kandydatów, to wyzwanie, któremu codziennie z pełną odpowiedzialnością stawiamy czoło od wielu lat.

Terminowość i wysoka jakość usług

Nasz ośrodek specjalizuje się zarówno w szkoleniach okresowych dla kierowców, szkoleniach na kwalifikacje wstępne oraz szkoleniach BHP. Oferując tak szeroki zakres możliwości, zachowujemy najwyższe standardy jakości. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak istotne jest terminowe realizowanie wybranych przez Państwa usług. Dlatego szeroka kadra specjalistów, wykorzystanie nowoczesnych technologii, jak i sprawnej i świetnie przygotowanej floty pozwala nam na zachowanie wszystkich ustalonych terminów. Stawiamy wyłącznie na solidne i jakościowe rozwiązania. Zatem punktualność, a szerzej terminowość jest u nas obliczona i skrojona do Państwa potrzeb.

Zapraszamy do współpracy

Wszystkim naszym klientom pragniemy umożliwić zdobycie niezbędnych umiejętności oraz ukończenia ważnych dla nich kursów. Wybierając nas, wybieracie Państwo gwarancję ukończenia kursu z odpowiednią wiedzą, w odpowiednim terminie. Nauczanie odbywa się tutaj w miłej atmosferze, a wiedza przekazywana jest przez doświadczonych specjalistów. Serdecznie zapraszamy.